Re: CFNM na plážích

Datum: 20.10.2018 | Vložil: Martina

Ahoj, kamarád mi řekl o této stránce. Nevěděla jsem, že existuje taková skupina příznivců CFNM… Se zájmem jsem si přečetla zdejší diskuse, názory i příběhy byť mnohdy smyšlené a nereálné. Např. seriál „Po střední škole,“ kde se hned v úvodu píše o poměru 99,5 % dívek ku 0,5% chlapců … Člověk nemusí být zrovna nadaný matematik, aby si spočítal, že to vychází na jednoho muže 199 žen… Autor má zřejmě bujnou fantazii... Ale i jiné příběhy vykazují většinou dámskou přesilu…(Přitom anketa zde vyjadřuje jiná čísla…) Nicméně to vyjadřuje postoj mužů a jejich tužby.
Ale chtěla bych se hlavně vyjádřit o nahotě na plážích. Dnes prakticky každá pláž nebo pozemek někomu patří. Ať už je to na koupališti nebo ve volné přírodě, v soukromí apod. Pokud je tam nápis zákaz koupání bez plavek tak by to měli nudisti nebo vyznavači CFNM respektovat. Nudistům by se asi taky nelíbilo, kdyby na jejich pláž chodili „textiláci.“ (jak jim říkají). Na druhé straně mi osobně nevadí, když vidím se koupat nebo opalovat nahého muže. Pokud se nechová nějak provokativně apod. Já sama se ráda většinou opaluji nahoře bez. Ale když jdu do vody tak si vršek oblíknu. Ale asi by nebylo zrovna vhodné, kdyby šel nahý chlap do vody mezi hrajícími si malými dětmi…
Ovšem jinou zkušenost mám z Chorvatska. Zde jsem se skutečně ocitla přímo na CFNM pláži.(Jak jsem se později dověděla). Vládla tam převážně pohodová a přátelská atmosféra. Ale i tato pláž nebyla zrovna uvedena v turistickém průvodci. Fungovala vlastně jen na doporučení zasvěcených osob. Náhodou jsem se na tamní dovolené seznámila se dvěma Čechy, kteří o ní věděli a zavedli mě na ní. Ženy zde opravdu byly většinou v plavkách, nebo nahoře bez. Musím přiznat, že na rozdíl od běžné pláže přeplněné lehátky, slunečníky, vřískajícími dětmi apod., tam byl klid, hezké prostředí, čistá voda. Prakticky celou dobu pobytu jsem trávila většinou jen tam. Sice při první návštěvě jsem byla v rozpacích a nevěděla kam s očima… Zvlášť když se moji průvodci po příchodu svlékli do naha a společně jsme leželi i na jedné dece. Ale později už mi to přišlo normální a přirozené. Nevýhodou akorát bylo, že se nacházela asi 2 Km. od hotelu. Za tu procházku to však stálo.

Martina




Přidat nový příspěvek