Re: CFNM na plážích

Datum: 21.10.2018 | Vložil: Anna 35

Ahoj, líbí se mi situace cfnm a ráda bych reagovala na příspěvek Jirky. V podstatě mám podobné zkušenosti jako on, zejména z pláží u moře. Je tam uvolněnější atmosféra hlavně kvůli větší anonymitě přítomných lidí a tento fakt této situaci určitě hodně nahrává. Zažila jsem nahotu mužů, kteří byli v naprosté menšině, přímo mezi lidmi na pláži, prakticky vždy šlo o otce v rodině, kde zbylí členové rodiny byli v plavkách nebo dospělého svobodného syna s matkou. Do doby než jsem si přečetla příspěvek Jirky mi byla známa určitá historická fakta o cfnm na plážích nebo i při nahotě mužů při plavání na bazénech i na školách, ale nevěnovala jsem tomu takovou pozornost. Se zájmem jsem si přečetla webové stránky s touto tématikou a popravdě je rozsah tohoto tématu i zjištěných fakt pro mne dost překvapující. Proto nevidím důvod, proč by takto muži a chlapci nemohli být při koupání alespoň v přírodě nebo na plážích u moře, když to bylo možné v době minulé. Celkové uvolnění mravů ve společnosti by se mohlo jevit jako fakt, který by této situaci mohl nahrávat, ale spíše se mi zdá, že nahota na podobných místech je na ústupu, uvolnění mravů ve společnosti je někde jinde, ale to je jiné téma.

Přidat nový příspěvek